img


Gizlilik Politikamız                       ASMAR PAZARLAMA İLET. TİC. LTD. ŞTİ
 

Bu gizlilik ilkeleri superyazilim.com.tr ' nin gizlilik konusundaki sorumluluklarının tespiti için hazırlanmıştır.

Aşağıdaki maddeler superyazilim.com.tr  web sitesi üzerindeki bilgi toplama ve dağıtımı işlemlerinin kurallarını içermektedir. IP adresinizi sunucularımızdaki sorunların Giderilmesi ve internet sitemizi yönetmek için kullanacağız.

IP adresiniz, sizi ve alışveriş sepetinizi tanımak ve açık demografik bilgilerinizin toplanması için kullanılacaktır. 
Sitemizin müşteri veri tabanına kayıt formunda kullanıcılarımız, İletişim bilgileri (isim, T.C no, adres, telefon, e-posta adresi vb) gibi istenilen tüm bilgileri belirtmelidir. 
Bu formda aldığımız İletişim bilgilerini kullanıcılarımızın işlemleri için alan adı Bilgilerinde, acil durumlarda ve faturanızın teslimatında kullanmaktayız. 
Kullanıcılarımız isteklerine bağlı olarak sistemimizden kayıtlarını sildirebilirler. Alınan finansal bilgiler satın Alınan ürün ve hizmetlerin bedelinin tahsil edilmesinde ve diğer gerek duyulan durumlarda kullanılacaktır.
 Kişiye özel bilgiler kullanıcılarımızın sisteme girişlerinde ve diğer gerektiği Durumlarda kişinin kimliğinin doğrulanmasında kullanılacaktır. istatistiki bilgiler ve profil bilgileri ayrıca sitemizin içinde de toplanmaktadır. Bu bilgiler istenilen tüm durumlarda Kullanılabilir. Bu bilgiler ziyaretçi hareketlerinin izlenmesi, kişiye özel içerik sağlanması Durumlarında kullanılacaktır. 
Sitemiz içerisinde başka sitelerin bağlantıları bulunabilir. superyazilim.com.tr   adlı web sitemiz diğer sitelerin gizlilik politikaları ve içeriklerinden Sorumlu değildir.

Güvenlik Sitemizde bilgi kaybını, bilginin izin verilmeyen kullanımını ve izinsiz değiştirilmesini engellemek için firmamızca uygulanan güvenlik önlemleri bulunmaktadır. Bu güvenlik Önlemleri Şunlardır;

1- SSL Güvenlik Sertifikası ile kredi kartı tahsilatında ve müşteri panelinizde Secure Socket Layer ile şifreli olarak kredi kartı bilginiz bankamıza iletilir.

2- Kredi kartı numaranız kesinlikle sitemizde kaydedilmez. İşlem yaptığınız anda kullanılan kart numaranızı firmamız dahil hiç kimse bilemez. Sadece siz ve bankamız arasında olan bu işlem bizim Sitemiz üzerinden olsa da işlem sırasında kredi kartınız sizin ile bankamız arasında bir sırdır.

3-Sitemiz DÜNYA standardı olan Linux CENTO'su Server teknolojisi ile çalışmaktadır. Bilinen en son korumalar yüklenmiş ve bir aksiliğe imkan vermemek için devamlı takip Edilmektedir.

08.02.2023

 

Fikir Ve Düşünleriniz İçin Bizim İle İletişime Geçebiliriniz;
----------------------------------------------------------------
ASMAR PAZARLAMA İLET. TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon İletişim : 0535 657 48 57
Mail İletişim: superyazilim@hotmail.com
----------------------------------------------------------------

Kurumsal Web Yazılım Hizmeti

Profesyonel ve her yönü ile kontrol edilebilir gelişmiş çok özellikli Kurumsal yazılımıdır. İşte öne çıkan özellikler.

  • 1 Yıllık Hosting
  • 1 Yıllık Ücretsiz com.tr Alan adı
  • 1 Yıllık SSL Sertifika
  • Web Panel Özelliği
  • WhatsApp Teknik Destek
  • Ticked Teknik Destek
img
Load Time (S) : 0.006712