img

ASMAR PAZARLAMA İLET. TİC. LTD. ŞTİ.   Kurumsal firma güvencesi ile 
Süper yazılım , Muğla  /  Yatağan merkezli web tasarım,  web yazılım , web uygulamaları geliştirme, mobil uygulama geliştirme, e-ticaret yazılımları ve web tabanlı yazılım hizmeti veren bir şirkettir.

2019 yılından bu yana orta ve büyük ölçekli şirketlere en son teknolojilerin desteklediği dijital çözümler üreterek markalarını tanıtmada ve yükseltmede yardımcı olur.

Zamanı zamanında kullanma prensibinden hareketle hızlı, çözümcü, araştırmacı, objektif, kreatif ve interaktif yeteneklerini müşteri memnuniyeti ve güveni ile referans edinilen projeleriyle müşteri portföyünü genişleterek hizmet vermektedir.

Misyonumuz ; 
Süper yazılım , yaptığı tüm işlerde son kullanıcı memnuniyetini esas alarak projelerinde etkin, hızlı, akılcı çözümler üreterek, ayrıca iletişim ve teknolojinin sağladığı tüm imkanları kullanarak firmanızın kurumsal kimliğine yakışır web siteleri, yazılım hizmeti ve bilişim hizmetleri sunar.

Sektör ihtiyaçlarını ve kaliteli iş anlayışını göz önüne alarak, web tasarım, web yazılım, özel yazılım geliştirme, hosting, e-ticaret ve interaktif çözümler alanında markanızı dijital dünyada kurumsal tecrübemizi fikirlerinizle birleştirip, zekice kurgulanmış projeler üretmeyi misyon edinmiştir.

Vizyonumuz ;
Vizyonumuz, hızla gelişen iş dünyasında özgün fikirlerini, üretkenliğini, pozitif bakış açısını ve işbirliğini ön planda tutarak, yerli ve yabancı sektörde yeni markalar yaratarak, internet dünyasında kalıcı yer edinmek.

Fikir ve düşünleriniz İçin Bizim ile İletişime Geçiniz;  

ASMAR PAZARLAMA İLET. TİC. LTD. ŞTİ.  

+90 535 657 48 57
superyazilim@hotmail.com 

Kurumsal Web Yazılım Hizmeti

Profesyonel ve her yönü ile kontrol edilebilir gelişmiş çok özellikli Kurumsal yazılımıdır. İşte öne çıkan özellikler.

  • 1 Yıllık Hosting
  • 1 Yıllık Ücretsiz com.tr Alan adı
  • 1 Yıllık SSL Sertifika
  • Web Panel Özelliği
  • WhatsApp Teknik Destek
  • Ticked Teknik Destek
img
Load Time (S) : 0.006443