img


Teslimat ve İade şartları

 

Web Site Tema Teslimatı ;

Web Sitesi Tema teslimatı müşterinin satın almış olduğu tema dosyalarına erişmesi için sırasıyla >giriş yap>hesap girişi yapıldıktan sonra, sağ üstte bulunan Müşteri Paneli > Web tasarımlarım seçeneğinden satın alınan tema paketlerini görüntüleyebilir ve indirebilirsiniz.
 

Web Site Tema İadesi ; 

Web Site Tema Yazılımlarımız dosya teslimi şeklinde olduğundan dosyalarımızın yazılım güvenliği açısından iade ve değişim söz konusu olmamaktadır . Bu nedenle web sitemizde bulunan web site tema demolarımızı detaylı olarak incelemenizi tavsiye ediyoruz.
 

Web Site Tema Lisans Değişim ;

Tüm Web Site Temalarımızın domain lisans değişimi yapılmakta olup müşterilerimizin memnuniyetini kazanmak amacıyla müşterilerimiz kendileri dilediği zaman kolayca değişiklik yapabilsinler istedik,Bu durumdan dolayı lisans değişikliği yapmak isteyen müşterilerimiz için sırasıyla giriş yap > sağ üstte bulunan müşteri paneli > web tasarımlarım alanında bulanan satın aldığınız temada bulunan kalem simgesine tıklayarak domain lisans değişikliği yapabilirsiniz.Domain lisans değişimi yapmadan önce bilgi edinmek amacıyla Lisans Politikası sayfasını lütfen okuyunuz.

Web Hosting Teslimatı ; 

 Satın alınan web hosting paketlerin panel bilgileri müşterinin kayıtlı cep telefon numarasına veya mail hesabına iletilmektedir.

Web Hosting İadesi ; 

Satın alınan Hosting paketlerinde hosting kurulumu sağlandığından ve geri iptal edilememesinden dolayı her firmada olduğu gibi iadesi yapılamamaktadır.

Web Site Tema Bayilik Teslimatı ; 

Havale/Eft veya Online Ödeme Sonrası Müşterilerimizin Hesap Numaralarımız Alanında bulunan Ödeme bildirimi yapmalarını rica ederiz , ödeme bildirimi sonrası yöneticilerimiz tarafından müşterilerimizin ödemelerinin kontrolü sonrasıda müşterilerimizin hesabına şirketimizin hesabına yatırılan tutar kadar müşteri hesaplarına yansıtılmaktadır.
Not: Bayilik satın alan Müşteriler dilediği zaman web site temaların lisansını satın alabilecekler ve anında müşteri panelinde bulunan web tasarımlarım alanından satın alınan web site temalarının dosyalarını indirebilecekler.
 
Web Site Tema Bayilik İadesi ; 

Satın alınmış olan web site tema bayiliklerinin, herhangibi bir web site tema lisansı satın alınmaması durumunda yatırılan ücretin tamamının iadesi yapılmaktadır.
İSKONTO ; Daha önce satın alınmış iskontolu bir web tasarım lisansı varsa ve müşterimiz bayilik ücretinin iade talebini istiyorsa iskontolu satın alınmış olan temaların dosya paylaşımı müşterilerimize yapıldığından dolayı yatırılan bayilik ücretinin tamamının iptali sağlanılmamaktadır,bu durumda daha önce iskontolu satın alınmış olan web site tema lisanslarının iskontosuz olarak fiyatlandırılıp kalan para müşterinin hesabına aktarılacaktır.
 
Diğer Hizmetler ; 

Sitemizde Diğer Hizmetler adı altında bulunan ssl sertifikası vb gibi hizmetlerin ücret iadesi yapılmamaktadır. Bu durumdan dolayı satın alacağınız hizmetin satın almadan önce detaylı bilgisini canlı destek , Ticked Destek veya WhatsApp destek hattımızdan bilgi alınız.
 

Fikir Ve Düşünleriniz İçin Bizim İle İletişime Geçebiliriniz;
----------------------------------------------------------------
ASMAR PAZARLAMA İLET. TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon İletişim : 0535 657 48 57
Mail İletişim: superyazilim@hotmail.com
----------------------------------------------------------------

Kurumsal Web Yazılım Hizmeti

Profesyonel ve her yönü ile kontrol edilebilir gelişmiş çok özellikli Kurumsal yazılımıdır. İşte öne çıkan özellikler.

  • 1 Yıllık Hosting
  • 1 Yıllık Ücretsiz com.tr Alan adı
  • 1 Yıllık SSL Sertifika
  • Web Panel Özelliği
  • WhatsApp Teknik Destek
  • Ticked Teknik Destek
img
Load Time (S) : 0.008190