img
Hakkımızda

Hakkımızda ;  ASMAR PAZARLAMA İLET. TİC. LTD. ŞTİ. kurumsal firma güvencesidir.
 

Süper Yazılım 2019 yılında kurulan ve hizmet ağını her geçen gün genişleterek ihtiyaçlar doğrultusunda tüm Türkiye'ye yazılım hizmeti sunan , Kampanyalı Paketleri ile her yazılım ihtiyacına en etkili şekilde karşılayan ve tüm hizmetlerin telefon,mail ve ticked destek taleplerine daima yardımcı olan bir firmadır.
superyazilim.com.tr  Kurumsal Firma Güvencesi ile Türkiye'de ASMAR PAZARLAMA İLET. TİC. LTD. ŞTİ.  Muğla İli Yatağan ilçesinin vergi dairesine kayıtlı bir firmadır .

İnternet sektörünün dinamik yapısı içinde en iyi hizmeti en uygun koşullarda sağlayabilmek amacıyla altyapı çalışmalarına büyük önem göstererek, sektörde yenilik ve teknoloji kullanımı konusunda öncü olmayı ilke edinen Süper Yazılım , Tasarım ve Yazılım geliştiricisidir. Süper Yazılım, kurulduğu günden itibaren müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmuştur.

Ürettiği çözümlerin güncel projeler olmasına özen göstermektedir. Sektörün en büyük sıkıntısı ürün alımı sonrası web yazılım veya diğer hizmetlerin bakım ve destek sorununu da ortadan kaldırıp verdiği desteği yine müşteri memnuniyeti ile kanıtlamanın haklı gururunu yaşamaktadır. 

Süper Yazılım Firması  Nasıl Çalışıyor?

            Türkiye 'de Rekabetin çok yoğun olduğu sektörlerden olan yazılım ve kodlama sektöründe profesyonel hizmeti ile firmaların hayallerindeki web sitelerini kuran Süper Yazılım firmamız , İşini en iyi şekilde yapan kadrosu, hızlı  ve kurumsal hizmet kalitesi ve bütçenize uygun fiyatları ile ilk tercihler arasında yer almaya devam ediyoruz.
 Süper yazılım Web siteleri firmaların dijital ortamdaki aynasıdır. Firmamıza yakışır ve kullanıcı dostu web tasarımları ile her zaman müşteri memnuniyeti sağlayan firmamız, mobil uyumlu yazılımlarla kurduğu web sitelerinin her zaman ulaşılır ve kullanıcı dostu siteler olmasını sağlıyor.

Süper Yazılım Hizmet Kategorileri ?

            Hizmet verdiği sektör bakımından son derece geniş bir hizmet kategorisine sahip olan Süper yazılım , eğitimden sağlığa, e-ticaret sektöründen gıda ve tekstile kadar birçok firmaya web yazılım hizmeti sunmaktayız . Her çeşit bizler gibi kurumsal firmanın web sitelerini firmaya yakışır bir formatta hazırlamaktayız.

 

Fikir Ve Düşünleriniz İçin Bizim İle İletişime Geçebiliriniz;
----------------------------------------------------------------
ASMAR PAZARLAMA İLET. TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon İletişim : 0535 657 48 57
Mail İletişim: superyazilim@hotmail.com
----------------------------------------------------------------

Kurumsal Web Yazılım Hizmeti

Profesyonel ve her yönü ile kontrol edilebilir gelişmiş çok özellikli Kurumsal yazılımıdır. İşte öne çıkan özellikler.

  • 1 Yıllık Hosting
  • 1 Yıllık Ücretsiz com.tr Alan adı
  • 1 Yıllık SSL Sertifika
  • Web Panel Özelliği
  • WhatsApp Teknik Destek
  • Ticked Teknik Destek
img
Load Time (S) : 0.006468