img


Lisans Politikamız                       ASMAR PAZARLAMA İLET. TİC. LTD. ŞTİ


Ömürlük lisans; Tek bir domain adresine ömür boyu geçerli olan web tasarım lisansıdır.
Yıllık lisans; Tek bir domain adresine 1 YIL (365 gün) geçerli olan web tasarım lisansıdır.
6 Aylık lisans; Tek bir domain adresine 6 AY (183 gün) geçerli olan web tasarım lisansıdır.
Açık Kaynak + Satış Hakkı lisans;  Sınırsız domain adresinde kullanabilme ve alınan web tasarım yazılımının satış hakkına sahip olunur.

# Ek olarak müşterilerimizin almış olduğu tüm web tasarım lisansların, sitemizin müşteri panelinden sınırsız domain adı değişikliği yapabilme hakkına sahiptirler.  
Web tasarım lisansı satın alan müşterilerimizin bu değişikliği   → müşteri paneli → web tasarımlarım alanında bulunan ALAN ADI kısmında domain (alan adı) adresini düzenleyerek lisans değişikliği yapabilirler ,yapılan değişiklik sonrası daha önceki tanımlanmış olan eski domain adresinizin lisansı otomatik olarak pasif hale gelmektedir bu durumdan dolayı eski domain adresiniz çalışmayacaktır.

VERİ KURTARMA VE ( DOMAİN DEĞİŞİKLİĞİ ) SIRASINDA YENİDEN KURULUM NASIL YAPILIR ? ; Domain adresinizi Güncelleme yapmadan ilk önce yapılması gereken verilerinizi kaldığı yerden kullanabilmeniz için hosting sunucunuza kurulan MYSQL(data) ve web tasarım dosyalarınızın yedeğini mutlaka alınız daha sonra Alan adı değişikliği yapınız , yedeğini aldığınız dosyalarınızın yeni domain adresinizin hosting hesabına kurulum yapınız kurulum sonrası eskisi gibi kaldığınız yerden veri kaybetmeden yeni domain adresinizde siteniz aktif olacaktır.

AÇIK KAYNAK + Satış Hakkı Lisans Kurulum ücreti ; Müşterilerimizin isteğine göre 1 kereye mahsus olmak şartıyla 1 domain adresine ücretsiz kurulum sağlanmaktadır. Daha Sonraki Her 1 AÇIK KAYNAK LİSANS YAZILIMLARIN kurulumu için kurulum ücreti alınacaktır.

KURULUM TEKNİK DESTEK; Firmamız Tarafından Müşterilerimize Özel Ömürlük lisans ve Yıllık lisans satın alan müşterilerimize ( SINIRSIZ ) Ücretsiz Kurulum yapılmaktadır,domain değişikliği adı altında Teknik Destek Talebi oluşturabilirsiniz.

 Yazılımlarımızda tema kodlarımız açık kaynak kod, panel ve sistem kodlarımız kapalı kaynak koddur. Lisans güvenliği açısından panel ve sistem kodlarımız açık kaynak kod olarak açılamaz. Müşterilerimizin bu yönde bir hakkı bulunmamaktadır.,sadece Açık Kaynak Lisansı satın alan müşterilerimize tüm kodlar açık kaynak olarak teslim edilmektedir. Açık Kaynak fiyatları ayrıdır, web sitemizde lisans satın alırken Açık Kaynak olarak satın almanız durumunda almış olduğunuz yazılımın kodları açık kaynak olarak tarafınıza teslim edilmektedir.
 

Fikir Ve Düşünleriniz İçin Bizim İle İletişime Geçebiliriniz;
----------------------------------------------------------------
ASMAR PAZARLAMA İLET. TİC. LTD. ŞTİ.
Telefon İletişim : 0535 657 48 57
Mail İletişim: superyazilim@hotmail.com
----------------------------------------------------------------

Kurumsal Web Yazılım Hizmeti

Profesyonel ve her yönü ile kontrol edilebilir gelişmiş çok özellikli Kurumsal yazılımıdır. İşte öne çıkan özellikler.

  • 1 Yıllık Hosting
  • 1 Yıllık Ücretsiz com.tr Alan adı
  • 1 Yıllık SSL Sertifika
  • Web Panel Özelliği
  • WhatsApp Teknik Destek
  • Ticked Teknik Destek
img
Load Time (S) : 0.008985